Pizza Hut

Pizza Hut to popularna w Polsce sieć restauracji, oferujących swym klientom głównie pizzę, zaliczaną również do dań typu fast food. Marka Pizza Hut należy do „Yum! Brands, Inc”. Pierwsza restauracja Pizza Hut została otwarta w 1958 roku w Wichita w stanie Kansas.

Lokal założyli Dan i Frank Carney, a zaraz później zaczęły pojawiać się nowe placówki, działające na zasadzie franczyzny. Już w 1971 roku Pizza Hut stała się pizzerią numer jeden na całym świecie, co zawdzięczała dużej sprzedaży i liczbie powstałych lokali. Pierwsza restauracja Pizza Hit w Polsce powstała w 1992 roku w Hotelu Marriott, znajdującym się w Warszawie.

Pizza Hut oferuje swym klientom pizzę, makarony, tortille, calzoni, sałatki, przystawki, dania z kurczaka, desery oraz napoje. Pizze w Pizza Hut robione są na grubym cieście, nazywanym Pan. Ciasto charakteryzuje się tym, że jest delikatne w środku i wyrośnięte na brzegach.

Ponadto, klienci mają też do wyboru pizzę na bardzo cienkim cieście – Tuscani. Ponadto, można wybrać pizzę na cieście tradycyjnym, w której brzegach znajduje się ser. Jeżeli jednak cenicie sobie różnorodność zachęcamy do odwiedzania idealnej restauracja event warszawa. 

Jeżeli potrzebujesz pysznej pizzy na czas, nie czekaj tylko zamów u nas pizzeria z dowozem poznań dowiezie Ci jedzenie ekspresowo!